GPC Memoriál Pavla Proška 2019 v Králově Dvoře

V sobotu 2.11.2019 se konal ve středočeském Králově Dvoře u Berouna další ročník tradičního turnaje GPC Open dospělých hraného pod názvem Memoriál Pavla Proška 2019, na který se vypravila pětičlenná mužská výprava Hamru Vašek Bláha, Vašek Vodička, David Sklář, Martin Rombald, Láďa Fuksa.

Bohužel se našim v konkurenci pražských, středočeských a severočeských hráčů na turnaji příliš nezadařilo. K mixu vzhledem k nedostatku druhého pohlaví nikdo nenastoupil, a tak všichni začali až v singlovém pavouku. Z prvního kola neprošli Láďa přes M. Nevečeřala, Vašek V. přes Fridricha ani Martin přes Vavřičku. Vašek B. po volném losu prohrál ve druhém kole s libereckým Markem ve dvou setech a poslední hamerský zástupce David si poradil po volném losu ve druhém kole s Haršanyiem, ve čtvrtfinále ovšem nestačil ve třech setech na radotínského Šercla (-16,14,16) a skončil na děleném 5.- 8. místě.

V deblu startovala jediná hamerská dvojice David – Láďa. Kluci narazili už v prvním kole na první nasazený pár Holeček – Schoř, pozdějším domácím vítězům turnaje nakonec kluci vzali slušných 17 a 19 bodů, a po prohře tudíž obsadili konečné 5.-8. místo. Láďa se zúčastnil i jediné veteránské kategorie – v deblu s Martinem Jenčíkem (BaC Kladno) skončili v konkurenci čtyř dvojic na čtvrtém místě, když o pořadí na 2.-4. místě ve skupině rozhodovala při stejném bodovém zisku s bilancí 1 výhry a 2 porážek celková bilance setů v tabulce.

Zanechte zprávu

pět × 3 =