GPC U13: Ve Vinoři dominovali Tomáš Knytl a Nikola Hort

V neděli 12.1.2020 se uskutečnil v pražské hale ve Vinoři turnaj GPC kategorie U13. Hamerská účast hráčů byla sice zde poněkud skromnější (Tomáš Knytl, Nikola Hort, Ondřej Kotyza, Verča Berková pod vedením trenéra Davida Skláře), na přísunu cenných kovů pro naše barvy to však žádný vliv vůbec nemělo. Spíše naopak.

Velice povedené „představení“ mají za sebou kluci Tomáš a Nikola, kteří potvrdili na startu nové sezóny, že připraveni jsou dobře. Společně dosáhli na deblové zlato, Nikola přidal i další zlato ve dvouhře a v mixu s Lindou Vernerovou  (BK 73 Deltacar Benátky nad Jizerou) skončili třetí. Tomáš navíc ještě ve smíšené čtyřhře s Adélou Abrahamovou (BC Aktiv Lužiny) obsadil stříbrnou pozici. Velká gratulace oběma! Dobře se prezentovali i hráči z BŠ ve Štěrboholech Ondra s Verčou, pro které jsou dílčí vítězství a především získávaní zkušeností v kategorii U13 velkým příslibem do budoucna a motivací do další tréninkové „práce“.

Velkým pozitivem od všech našich hráčů na turnaji byla velká bojovnost, vůle a chuť prát se o každé bodíky, i když to častokrát něco stojí a „bolí“. Překonávat své (fyzické) limity a hranice jsou však mnohdy větším úspěchem, než samotný výsledek zápasu.

Zanechte zprávu

sedmnáct + tři =