Preview 1.CL: Hamr zakončí základní část v Liberci!

Družstvo SK Hamr Praha A vycestuje k závěrečnému třetímu kolu soutěže smíšených družstev dospělých 1. Celostátní ligy 2019-2020 do Liberce (pořadatel TJ Slovan Vesec), kde čekají naše družstvo poslední dvě utkání základní části. První duel se severočeským celkem BK TU v Liberci vypukne v 10.00, po něm bude následovat konfrontace v třetím letošním pražském derby s týmem TJ Astra ZM Praha A. S oběma družstvy se SK Hamr Praha utká vůbec poprvé v historii.

A nyní už jde opravdu „do tuhého“, neboť poslední třetí kolo ZČ určí první čtyři celky (bojující v Play-Off Up o celkové vítězství a účast v Baráži o extraligu) a týmy na 5.-8. místě tabulky, které si to rozdají v Play Down o udržení se v 1.CL i pro příští sezónu. Družstvo SK Hamr Praha A ve druhém „domácím“ kole, které se konalo na přelomu listopadu a prosince, získalo druhou remízu a k tomu těsnou porážku s leadrem tabulky. To znamená aktuálně pro naše družstvo šesté místo s jednobodovým náskokem na 7. Křemži a 8. RadMet B. Cíl je tedy pro závěrečné kolo základní části 1. Celostátní ligy jasný – získat co nejvíce bodů a připravit si dobrou výchozí pozici pro rozhodující fázi sezóny.

Soupiska SK Hamr Praha A

Tabulka 1.CL, rozpis utkání a sestava SK Hamr Praha A

Organizační informace:

Soutěž: 3. kolo 1.CL – Západ 2019-2020

Kdy: sobota 18.1.2020

Kde: Tělocvična ZŠ Barvířská, Proboštská ulice, Liberec 3

S kým: 1. utkání: BK TU v Liberci, 2. utkání: TJ Astra ZM Praha A

Více info: Propozice 3.kola v Liberci (TJ Slovan Vesec)

Představení soupeřů:

1.Utkání

  • SK Hamr Praha A – BK TU v Liberci 

BK TU v Liberci

  • Umístění v 1.CL – Západ v sezóně 2018-2019: 3. místo
  • Soupiska týmu: zde
  • Přehled odehraných utkání: zde
  • Aktuální umístění v tabulce 1.CL – Západ: 3. místo

2.Utkání

  • SK Hamr Praha A – TJ Astra ZM Praha A

TJ Astra ZM Praha A

  • Umístění v 1.CL – Západ v sezóně 2018-2019: 4. místo
  • Soupiska týmu: zde
  • Přehled odehraných utkání: zde
  • Aktuální umístění v tabulce 1.CL – Západ: 5. místo

Zanechte zprávu

13 − čtyři =