Hamerské turnaje dvouher a rodinných dvojic odstartovaly letní prázdniny!

Závěrečné oddílové akce ukončily sezónu dospělých, resp. přerušily sezónu mládeže a započaly letní pauzu. V posledním týdnu před letními prázdninami proběhly v rámci tréninků Hamru tradiční turnaje našeho oddílu, které se konají každý půlrok v hale na Hamru v Braníku.

V úterý 23.6.2020 se od 13.00 do 17.30hod uskutečnil Závěrečný turnaj dvouher, do kterého se zapojili především hráči Badmintonové školy v Braníku i Štěrboholech a předzávodní přípravky, ale i závodní badmintonisté hamerského oddílu. Turnaje se zúčastnilo na 50 hráčů ve věkových kategoriích od U11 po U19. Hráči na prvních třech místech byli odměněni diplomy a medailemi.

Všem hráčům děkujeme za účast a gratulujeme k umístěním v turnaji.

Ve čtvrtek 25.6.2020 se pak v odpoledním čase odehrál i Předprázdninový turnaj rodinných dvojic, bez kterého si už prostě ani nelze zakončení sezóny představit. V něm tvoří pár hráč našeho oddílu a jeho „nezávodní spoluhráč“. Účastnilo se jej přes 50 dvojic od nejmladších po dospělé hráče včetně trenérů v několika výkonnostních kategoriích. Turnaj se hrál skupinovým systémem se zápasy o konečné umístění, věcnou cenu si odnesl každý bez ohledu na výsledné umístění.

Všem párům děkujeme za účast a gratulujeme k umístěním v turnaji.

Jsme velice rádi, že se obě tyto akce mohly nakonec uskutečnit v běžném režimu a formátu a zároveň věříme, že si jej všichni skvěle užili a výborně si i zahráli. Oba turnaje zakončily, i vinou pandemie Covid-19, letošní specifickou oddílovou část sezóny, kdy po určité období nemohly bohužel probíhat žádné turnaje ani tréninky.

Již po krátkém odpočinku opět ale začne letní příprava a kondiční dřina na další část sezóny. Individuální přípravy hráčů doplní tradiční dvě letní oddílová soustředění – letos první kondiční na Šumavě v červenci a druhé herní na Sázavě v srpnu. V hamerských areálech budou rovněž probíhat po celé léto všesportovní a badmintonové kempy SK Hamr.

Turnaje i oddílové tréninky začínají po letních prázdninách hned v prvním záříjovém týdnu. Za celý hamerský trenérský tým přejeme všem členům, hráčům, příznivcům, podporovatelům, rodičům a fanouškům krásné a slunečné léto plné radovánek, zábavy, odpočinku, ale i sportování.

Na všechny se těšíme opět v září, s některými se uvidíme již brzy na našich soustředěních.

Zanechte zprávu

sedmnáct − jedna =