Hamerské turnaje dvouher a rodinných dvojic odstartovaly léto 2021!

Tradiční závěrečné oddílové akce ukončily sezónu dospělých, resp. přerušily sezónu mládeže, které byly letos silně poznamenány pandemií Covidu-19. V posledním týdnu před letními prázdninami proběhly v rámci tréninků Hamru oddílové turnaje našeho oddílu, které se standardně konají každý půlrok v hale na Hamru v Braníku. Ty předvánoční však vzhledem k tehdejší špatné pandemické situaci v ČR nemohly proběhnout, a tak se akce uskutečnily tentokrát přesně po roce.

V pondělí 28.6.2021 se od 15.00 do 18.00hod uskutečnil Závěrečný turnaj dvouher, do kterého se zapojili především hráči Badmintonové školy v Braníku i Štěrboholech a předzávodní přípravky. Turnaje se zúčastnilo přes 30 hráčů ve věkových kategoriích od U11 po U19. Hráči na prvních třech místech byli odměněni diplomy a medailemi.

Všem hráčům děkujeme za účast a gratulujeme k umístěním v turnaji.

Ve úterý 29.6.2021 se pak v odpoledním čase 16.00 – 20.00hod odehrál i Předprázdninový turnaj rodinných dvojic, bez kterého si už prostě ani nelze zakončení sezóny představit. V něm tvoří pár hráč našeho oddílu a jeho jakýkoliv „nezávodní spoluhráč“. Účastnilo se jej tentokrát na 30 dvojic od nejmladších po dospělé hráče včetně trenérů v několika výkonnostních kategoriích. Turnaj se hrál skupinovým systémem se zápasy o konečné umístění, věcnou cenu si odnesl každý bez ohledu na výsledné umístění.

Všem párům děkujeme za účast a gratulujeme k umístěním v turnaji.

Fotografie z turnaje si můžete prohlédnout zde

V první řadě jsme vůbec rádi, že se obě tyto akce mohly opět nakonec uskutečnit v běžném režimu a formátu a zároveň věříme, že si jej všichni skvěle užili a výborně si i zahráli. Oba turnaje zakončily, i vinou pandemie Covid-19 letošní z velké části, neuskutečněnou část sezóny, kdy po většinu období nemohly bohužel probíhat vůbec žádné turnaje ani tréninky.

Již po krátkém odpočinku opět ale začne letní příprava a kondiční dřina na další část sezóny. Individuální přípravy hráčů doplní tradiční dvě letní oddílová soustředění – letos první kondiční v Krušných Horách v červenci a druhé herní na Sázavě v srpnu. V hamerských areálech budou rovněž probíhat po celé léto všesportovní a badmintonové kempy SK Hamr.

Turnaje i oddílové tréninky začínají po letních prázdninách hned v prvním záříjovém týdnu. Za celý hamerský trenérský tým přejeme všem členům, hráčům, příznivcům, podporovatelům, rodičům a fanouškům krásné a slunečné léto plné radovánek, zábavy, odpočinku, ale i sportování.

Na všechny se těšíme opět v září, s některými se uvidíme již brzy na našich soustředěních.

Zanechte zprávu

tři × 1 =