MČR U11 v minibadmintonu 2022: Za Hamr nastoupili Lukáš Zlínský a Kristýna Kopřivová!

Až v daleké slezské Vendryni se uskutečnilo o víkendu 14.-15.5.2022 badmintonové mistrovství ČR v minibadmintonu 2022, tedy turnaj určený pro hráče věkové kategorie U11, který se hrál ve dvouhrách chlapců a dívek podle pravidel tzv. minibadmintonu. Letošní „minitonský“ šampionát uspořádal tamní oddíl SK Vitality Slezsko v příjemném prostředí zdejšího Sportovního areálu.

Hrálo se na 2 vítězné sety do 11 bodů, nejprve v 6 šestičlenných skupinách jak u chlapců, tak dívek, s následným vyřazovacím pavoukem o konečné umístění tak, aby si všichni účastníci především dobře a hodně zahráli. Za pražskou oblast byli mezi 13 hráči nominováni i badmintonisté hájící hamerské barvy Lukáš Zlínský (2012) a Kristýna Kopřivová (2012).

Lukáš postoupil ze své skupiny A ze 2. místa (4x vyhrál a 1x prohrál) do hlavního K.O. pavouka. Tam nakonec obsadil po volném losu, prohře a následném vítězství v zápase o pořadí konečné dělené 9.-12. místo, což je krásný výsledek v republikové konkurenci. Moc gratulujeme!

Kristýna obsadila ve své skupině E 4. místo (2x vyhrála a 3x prohrála) zaručující postup do vyřazovacích bojů. V hlavním K.O. pavouku hned ale skončila v prvním kole, čímž pro ni turnaj skončil umístěním na 17.-24. pozici.

Oběma hamerským hráčům moc děkujeme za reprezentaci našeho klubu na letošním MČR U11 v minibadmintonu 2022.

Zanechte zprávu

pět × tři =