OP Prahy U13 na Hamru: Vojta Strejček a Nikola Hort přeborníky Prahy 2020!

Náš oddíl pořádal v neděli 4.10.2020 Okresní přebor jednotlivců v kategorii U13, který přilákal na Hamr velice silné a početné startovní pole. Turnaje určeného pro hráče pražských klubů bez ohledu na žebříčkové postavení se v domácím prostředí haly v Braníku zúčastnili i hamerští badmintonisté Vojta Strejček, Nikola Hort, Tomáš Knytl, Šimon Soukup, Veronika Berková, Bára Kozubková, Tereza Mitášová, Mína Haškovcová, Stela Hoznourová pod vedením trenéra Davida Skláře.

Nejen ti bojovali o titul „Přeborník Prahy 2020“ a o zvýšený počet bodů do celostátního žebříčku ČBaS. Do turnaje se zapojili také hráči z BŠ v Braníku a ve Štěrboholech, pro které to bylo velice přínosné setkání s tvrdou konkurencí svých vrstevníků z hlavního města. Naši hráči se však umístili i na medailových pozicích vyjma dvouhry dívek ve všech disciplínách. Pěkné výkony, celkově 7 medailí a navrch tituly Přeborníků pro Nikolu s Vojtou podtrhly podařený domácí turnaj pro naše barvy.

Všechna medailová umístění hamerských hráčů:

Dvouhra chlapců

  • 1. Vojta Strejček
  • 3/4. Nikola Hort

Čtyřhra chlapců

  • 1. Vojta Strejček – Nikola Hort
  • 2. Tomáš Knytl – Jakub Švarc (TJ Astra ZM Praha)

Čtyřhra dívek

  • 3/4. Veronika Berková – Štěpánka Nýdrlová (SK Prosek Praha)

Smíšená čtyřhra

  • 1. Vojta Strejček – Erika Osičková (TJ Astra ZM Praha)
  • 2. Nikola Hort – Klára Gerbelová (SK Prosek Praha)

Díky našim hráčům za reprezentaci SK Hamr a gratulace všem medailistům!

Zanechte zprávu

6 − 5 =