OP Prahy U13, U15, U17, U19: Přebornické tituly pro Vojtu Strejčka, Lucku Tománkovou, Arnošta Horta, cenné kovy získali i další hamerští hráči!

Víkend 15.-16.10.2022 byl ve znamení Oblastních přeborů Prahy 2022 v kategoriích U13, U15, U17, U19, které letos pořádal Pražský badmintonový svaz s podporou hlavního města Prahy v hamerské hale v Braníku. Na všech těchto turnajích, jehož se mohou účastnit pouze hráči pražských oddílů bez ohledu na žebříčkové postavení, se bojovalo kromě zvýšeného počtu bodů (+10% z GPC) do žebříčků ČBaS také o tituly „Přeborník Prahy 2022“, který získali vítězové všech 5 disciplín.

Nabité dvoudenní klání pražských hráčů bylo rozděleno na sobotní část (kategorie U15 a U19) a nedělní část (kategorie U13 a U17). Na domácí půdě startovali během obou dnů také hamerští badmintonisté, které vedli trenéři Honza Macák, Eliška Haškovcová a Veronika Kyzlíková. A naši hráči se činili, zejména neděle byla pro Hamr medailově velice úspěšná. 4 „Přebornické tituly“ pro Hamr oslavili Vojta Strejček (zlatý hattrick v U17) s Arnoštem Hortem a Luckou Tománkovou (2 zlata v U15 a U17). K nim se však přidali i další hamerští zástupci, kteří stanuli na stupních vítězů a získali cenné kovy, viz níže.

OP Prahy U13 – výsledky zde

Účastnili se: Martin Franta, Michal Čejka, Felix Kyzlík, Dan Neumann, Petr Král, Michal Murtinger, Filip Koleška, Lukáš Zlínský, Vítek Průša, Sára Kupilíková, Valerie Proche.

Medailové výsledky: 3. místo Martina Franty a Filipa Kolešky ve dvouhře, 3. místo Martina Franty – Felixe Kyzlíka a Filipa Kolešky – Kristiána Bíby (SK Prosek Praha) ve čtyřhře.

OP Prahy U15 – výsledky zde

Účastnili se: Tomáš Knytl, Matěj Stojanovský, Šimon Soukup, Martin Franta, Felix Kyzlík, Martin Koleška, Filip Koleška, Tobiáš Koudelka, Lucie Tománková, Mína Haškovcová, Katka Procházková, Tereza Mitášová, Kristina Luková, Eliška Balláková, Bára Kozubková, Linda Brůnová, Adéla Kroupová, Klára Levá, Eliana Šimberská, Sára Kupilíková, Valerie Proche.

Medailové výsledky: 1. místo Lucie Tománkové ve dvouhře.

OP Prahy U17 – výsledky zde

Účastnili se: Vojta Strejček, Arnošt Hort, Dan Kozubek, Martin Koleška, Vašek Stárek, Lucie Tománková, Hana Pučelíková.

Medailové výsledky: 1. místo Vojty Strejčka ve dvouhře, 1. místo Vojty Strejčka – Arnošta Horta ve čtyřhře, 3. místo Vaška Stárka – Michala Pihery (SK Prosek Praha) ve čtyřhře, 2. místo Lucie Tománkové – Lucie Paterové (MTAC Praha) ve čtyřhře, 1. místo Vojty Strejčka a Lucie Tománkové ve smíšené čtyřhře.

OP Praha U19 – výsledky zde

Účastnili se: Filip Knytl, Dan Vaniš, Kristýna Čábelková.

Medailové výsledky: bez medailového zisku.

Moc gratulujeme všem našim medailistům na Oblastních přeborech Prahy 2022!

Zanechte zprávu

dvanáct − 6 =