OP U19 na Hamru: Zlato a postup pro Jáchyma, Jonáše a Kláru, stříbro pro Káju!

V sobotu 7.12.2019 pořádal náš oddíl v hamerské hale v Braníku poslední OP Prahy U19 – kvalifikační turnaj na MČR U19 (14.-15.12.2019 v Orlové-Lutyni). Z domácích hráčů se jej zúčastnili Jáchym Brázda, Michal Tymeš, Jonáš Hurtík, Lukáš Pleninger, Jakub Novák, Klára Šilhavá, Karolína Hejduková, Bára Králíčková, Aneta Karafiátová.

Postup na juniorské mistrovství ČR si z našich vybojovali Jáchym, Jonáš a Klára. Jáchym si nejprve došel k celkovému prvenství s Terezou Kobylákovou (TJ Astra ZM Praha) v mixu a následně získal zlato i ve čtyřhře s Jonášem. Medailově nejbohatší byl pro nás dívčí debl, v jeho polohamerském finále se totiž utkaly proti sobě Kája s Magdou Čermákovou (SK Péřák) a Klára s Bárou Johnovou (Sokol Radotín Meteor Praha). Po vyrovnaném průběhu (-16, 18, 18) se nakonec z vítězství radovaly Klára s Barčou, Kája s Magdou získaly stříbrnou medaili.

Gratulujeme všem našim postupujícím na MČR jednotlivců U19 2019, kde se také dále představí z Hamru Matěj Volf, Radka Šilhavá a Kája Hejduková!

Zanechte zprávu

devět + šestnáct =