Předvánoční trénink zakončil rok 2020

Ve čtvrtek 17.12.2020 se uskutečnily v odpoledních hodinách v hamerské hale v Braníku předvánoční tréninky hráčů Badmintonové školy, předzávodní přípravky a badmintonistů akademie SK Hamr, které tak zakončily nejen oddílovou (půl)sezónu, ale i letošní „covidový“ a specifický rok 2020.

Bohužel tradiční oddílové akce – Vánoční turnaj dvouher hráčů Badmintonové školy (BŠ) SK Hamr a závodní přípravky hamerského oddílu i potažmo Vánoční turnaj rodinných dvojic ve čtyřhrách pro všechny hráče SK Hamr se letos vzhledem k nepříznivé epidemiologické situaci v ČR nemohly uskutečnit, což nás všechny velice mrzí. Věříme ale, že za půl roku už bude situace lepší a že se opět k této oblíbené tradici vrátíme.

I přes tyto okolnosti vyplnily poslední trénink v roce 2020,  jenž se nesl v uvolněné a vánoční atmosféře, cvičné zápasy (dvouhry, čtyřhry, mixy), které se tak svým způsobem pokusily nahradit tradiční hamerské turnaje.

Oddílové tréninky by měly po vánočních prázdninách začít opět v novém roce v pondělí 4.1.2021. Start tréninkové sezóny však bude podmíněn aktuální epidemiologickou situací a s ní spojenými vládními opatřeními. Na všechny hráče se budeme těšit.

SK Hamr

Zanechte zprávu

šestnáct + devět =