MČR mládeže 2020 mají nový termín na jaře 2021!

Vzhledem k tomu, že se z důvodu vyhlášených opatření Vlády ČR v souvislosti s bojem s onemocněním covid-19 nemohou v roce 2020 konat MČR mládeže, bylo rozhodnuto o jejich přeložení na náhradní jarní termín v roce 2021. Pokud by se takto přeložená MČR mládeže nemohla z důvodu trvajících či opětovně vydaných opatření konat ani v náhradním termínu, budou zrušena již bez náhrady.

Na MČR budou moci startovat věkově ti hráči, kteří do příslušné kategorie patřili v roce 2020. Výkonnostně se mohou účastnit jednak hráči s přímým postupem (pro přímé postupy se použijí žebříčky s datem tak, jak byly původně stanoveny), a jednak hráči, kteří si vybojují účast v kvalifikačním turnaji dle RSM. Na něm nesmí startovat hráči s již přímým postupem na příslušné MČR. V blízké době by měl být vydán tedy i oblastní termínový kalendář Prahy s příslušnými kvalifikačními turnaji (GPC kvalifikační).

Týká se to tak MČR jednotlivců U13, U15, U17 a U19 a MČR družstev dorostu U19. Turnaje budou řízeny v souladu s Rozpisem soutěžní sezóny mládeže 2020. Jako jediný dosud odehraný republikový šampionát bylo MČR družstev žáků U15 2020 v Brně, na kterém získal SK Hamr 4. místo, naopak historicky druhé mistrovství ČR U11 v minitonu 2020 bylo pro letošní rok zrušeno.

zdroj: převzato z czechbadminton.cz

Přesné termíny přeložených domácích šampionátů, žebříčky pro přímé postupy a nasazení i data uzavírek přihlášek všech MČR mládeže 2020 najdete na odkazu: https://czechbadminton.cz/article/Informace-k-prelozeni-republikovych-sampionatu-mladeze-na-nahradni-jarni-terminy-2021.

Zanechte zprávu

tři + osmnáct =