Turnaj U8-U11 v Radonicích: Hamerská účast Kryštofa Kočího a Lukáše Paula!

V sobotu 17.2.2024 se konal ve Sportcentru v Radonicích u Prahy tradiční turnaj dvouher chlapců a dívek v minibadmintonu (turnaj v kategoriích U9 a U11), který pořádal oddíl MTAC Praha. Ten se odehrál dle pravidel tzv. minitonu na 2 sety do 15 bodů bez nastavení (obě věkové kategorie). I náš klub měl na turnaji nejmenších badmintonistů hned několik želízek.

Hamerská účast: Kryštof Kočí, Lukáš Paul.

MEDAILOVÉ VÝSLEDKY HAMERSKÝCH HRÁČŮ

Naši hráči skončili na turnaji těsně pod stupni vítězů.

DVOUHRA CHLAPCŮ U11:

9. účastníků, skupinový systém každý s každým

  • 5. místo – Kryštof Kočí
  • 6. místo – Lukáš Paul

Děkujeme našim hráčům za účast na turnaji minibadmintonu a gratulujeme jim k hezkým výkonům a výsledkům!

Zanechte zprávu

4 × 3 =