Turnaj U9-U11 na Astře: Zlato pro Kryštofa Kočího, bronz pro Lukáše Paula!

V záběhlické hale TJ Astry v Praze na Zahradním Městě se konal v sobotu 2.12.2023 turnaj dvouher chlapců a dívek v kategoriích minibadmintonu U9 a U11, který pořádal tamní badmintonový klub. Turnaj se odehrál dle pravidel tzv. minitonu na 2 vítězné sety do 15 bodů bez nastavení tzv. švýcarským systémem na 5 kol (zápasů).

Hamerský klub měl zde hned čtyřnásobné zastoupení v podobě hráčů Kryštofa Kočího, Lukáše Pauly, Olivera Vízka a Loly Stříbrné. Ve společné kategorii U9 při účasti 10 chlapců a dívek skončil Kryštof na skvělém 1. místě a Lukáš vybojoval neméně hezké 3. místo. Ve věkové kategorii U11 se umístil Oliver mezi 19 účastníky na 8. příčce a Lola obsadila ve startovním poli 22 účastnic 6. místo.

Děkujeme našim hráčům za účast na turnaji a gratulujeme Kryštofovi s Lukášem k medailovým výsledkům!