Turnaje GPC U13, U17 na Kladně a GPD U15 v Mostě: Triumfy Filipa Kolešky, Lucky Tománkové i Šimona Soukupa!

O víkendu 22.-23.10.2022 se uskutečnily na několika místech ČR další bodované turnaje Grand Prix mládeže. Na některých z nich měl hráčské zastoupení i náš klub, který byl opět vidět i na medailových pozicích.

GPC U13 a GPC U17 na Kladně

V sobotu 22.10.2022 proběhly na Kladně dva turnaje zároveň. V mladší kategorii GPC Kladno Open U13 nastoupil hamerský Filip Koleška. Ten získal bronz ve dvouhře a i ve čtyřhře s Markem Tuháčkem (BK 1973 Benátky nad Jizerou) a skvělý turnaj korunoval vítězstvím ve smíšené čtyřhře se Šárkou Dvořákovou (TJ Sokol České Budějovice).

Výsledky turnaje GPC U13 zde

V juniorské kategorii GPC Kladno Open U17 Hamr reprezentovali Martin Koleška a Lucie Tománková. Hezkého výsledku dosáhla Lucka v singlu, v němž skončila na třetím místě. A ve čtyřhře dokonce se svou spoluhráčkou Malvínou Skrčenou (BaC Kladno) nenašly v turnaji přemožitelky.

Výsledky turnaje GPC U17 zde

GPD U15 v Mostě

V neděli 23.10.2022 se konal v Mostě pod pořadatelskou taktovkou oddílu Super Stars Most turnaj GPD kategorie U15. Na sever Čech zavítal z Hamru i Šimon Soukup, jenž se radoval ze zisku hned tří cenných kovů. Prvenství oslavil v obou párových disciplínách – v mixu po boku Kateřiny Vondráčkové (TCLUBTEAM) a ve čtyřhře s parťákem Jiřím Macalem (Super Stars Most). Deblový parťák z domácího klubu pak jej dokázal porazit ve finále singlu, a tak Šimon vybojoval další medaili, tentokrát stříbrnou.

Výsledky turnaje GPD U15 zde

Gratulujeme všem našim úspěšným medailistům!

Zanechte zprávu

5 × tři =