Vánoční turnaje dvouher a rodinných dvojic udělaly tečku za oddílovým rokem 2021!

Poslední předvánoční týden byl na Hamru opět ve znamení tradičních oddílových akcí. Hamerský Vánoční turnaj dvouher hráčů BŠ a závodní přípravky a Vánoční turnaj rodinných dvojic ve čtyřhrách pro všechny hráče SK Hamr zakončily nejen oddílovou (půl)sezónu, ale i letošní rok 2021.

Vánoční turnaj dvouher

Ve středu 15.12.2021 proběhl v hamerské hale v Braníku Vánoční turnaj dvouher hráčů Badmintonové školy (BŠ) SK Hamr a závodní přípravky hamerského oddílu, který se hrál v odpoledním čase od 14.30 do 17.30 v několika věkových kategoriích. Turnaje se zúčastnilo téměř na 30 badmintonistů BŠ z Braníku a Štěrbohol a závodní přípravky SK Hamr v Braníku všech věkových kategorií od U11 po U19. Hráči na prvních třech místech obdrželi medaili a diplom.

Vánoční turnaj rodinných dvojic

Po půl roce opět proběhl také ve čtvrtek 16.12.2021 v rámci posledního oddílového tréninku Vánoční turnaj rodinných dvojic. Na tomto turnaji čtyřher tvoří pár člen našeho oddílu například s rodinným příslušníkem, kamarádem či kamarádkou (zkrátka se závodně nehrajícím spoluhráčem). Turnaj probíhal na 10 kurtech hamerské haly v Braníku, na kterých se během pěti a půl hodin prostřídalo na 40 párů. Dvojice byly rozděleny do kategorií podle věku a výkonnosti závodních hráčů, přičemž z turnaje si každý odnesl bez ohledu na konečný výsledek nějakou tu věcnou cenu a věříme, že také i příjemný zážitek ze společně stráveného času na kurtech ve vánočně naladěné atmosféře.

Děkujeme všem za účast na těchto tradičních oddílových turnajích.

Oddílové tréninky začínají po vánočních prázdninách opět v novém roce, a sice v pondělí 3.1.2022. Na všechny hráče se budeme těšit.

SK Hamr

Zanechte zprávu

čtrnáct + dvanáct =