Vánoční turnaje dvouher a rodinných dvojic zakončily oddílový rok Hamru 2022!

Poslední předvánoční týden byl na Hamru opět ve znamení tradičních oddílových akcí. Hamerský Vánoční turnaj dvouher hráčů BŠ a závodní přípravky a Vánoční turnaj rodinných dvojic ve čtyřhrách pro všechny hráče SK Hamr zakončily nejen oddílovou (půl)sezónu, ale i letošní rok 2022.

V úterý 20.12.2022 proběhl v hamerské hale v Braníku Vánoční turnaj dvouher hráčů Badmintonové školy (BŠ) SK Hamr a závodní přípravky hamerského oddílu, který se odehrál v odpoledním čase namísto tréninků v několika věkových kategoriích od nejmenších dětí až po juniory.

Po půl roce opět proběhl také na Hamru v Braníku ve čtvrtek 22.12.2022 odpoledne v rámci posledního oddílového tréninku Vánoční turnaj rodinných dvojic. Na tomto turnaji čtyřher tvoří pár člen našeho oddílu například s rodinným příslušníkem, kamarádem či kamarádkou (zkrátka se závodně nehrajícím spoluhráčem). Dvojice byly rozděleny do kategorií podle věku a výkonnosti závodních hráčů, přičemž z turnaje si každý odnesl bez ohledu na konečný výsledek nějakou tu věcnou cenu a věříme, že také i příjemný zážitek ze společně stráveného času na kurtech ve vánočně naladěné atmosféře.

Fotografie z Vánočního turnaje rodinných dvojic 2022 najdete v sekci fotogalerie

Děkujeme všem za účast na těchto tradičních oddílových turnajích.

Oddílové tréninky začínají po vánočních prázdninách opět v novém roce v úterý 3.1.2022. Na všechny hráče se budeme těšit.

Trenérský tým SK Hamr

Zanechte zprávu

devatenáct − pět =