1. kolo družstev mládeže Přeboru Prahy U11, U13 a U15 sezóny 2020

V lednu se opět nanovo rozehrály soutěže smíšených družstev mládeže, ve kterých má své zastoupení také náš oddíl SK Hamr. V úvodním měsíci roku se konala 1. kola Přeboru Prahy v kategoriích dětí U11, mladších žáků U13 a starších žáků U15. Jak si v nich vedla hamerská družstva?

Nejmladší družstvo SK Hamr nastoupilo v sobotu 11.1.2020 v domácí hamerské hale v Braníku k 1. kolu PP U11. Turnaje se zúčastnila 4 družstva, která se utkala ve skupině každé s každým. SK Hamr nastoupil ve složení Radim Helcl, Adam Zabloudil, Eliška Burešová, Eva Shcherbakova pod vedením trenérky Elišky Haškovcové. SK Hamr bohužel prohrál všechna tři svá utkání a obsadil v turnaji poslední 4. místo, za které získává 1 bod do průběžné tabulky dlouhodobé soutěže PP U11 sezóny 2020.

Výsledky družstev Přeboru Prahy U11

Ve stejný den, tedy v sobotu 11.1.2020, se konalo zároveň v hale v Braníku i za účasti družstva SK Hamr také 1. kolo PP U15, které se letos hraje staronovým dlouhodobým „ligovým systémem“ (1x každé s každým) s podzimním Play-off o MČR za účasti pěti pražských týmů. SK Hamr nastoupil v kompletní sestavě Adam Srnec, Arnošt Hort, Vojta Strejček, Kačka Koliášová, Berta Haškovcová, Bára Bursová pod vedením trenéra Jiřího Stárka. SK Hamr zvládl obě svá utkání – 5:2 nad SK Prosekem Praha a 4:3 nad So Radotín Meteor Praha a drží se průběžně na špici tabulky dlouhodobé soutěže PP U15 v sezóně 2020.

Výsledky družstev Přeboru Prahy U15

A nakonec proběhlo také za účasti družstva SK Hamr v neděli 26.1.2020 v záběhlické hale TJ Astry ZM 1. kolo PP U13. Turnaje se zúčastnilo 6 družstev ve dvou skupinách po třech se zápasy o konečné umístění (semifinále, finále, o 3. místo, o 5. místo). Družstvo SK Hamr nastoupilo pod vedením trenérky Natálie Duškové ve složení Tomáš Knytl, Nikola Hort, Vojta Strejček, Veronika Berková, Nikita Veselá, Bára Kozubková. SK Hamr nejprve svou skupinu po dvou výhrách opanoval, poté ale nezvládl semifinále ani utkání o 3. místo a skončil nakonec na „bramborovém“ 4. místě, za které získává 3 body do průběžné tabulky dlouhodobé soutěže PP U13 sezóny 2020.

Výsledky družstev Přeboru Prahy U13

Druhá kola všech soutěží mládežnických družstev Přeboru Prahy se konají na přelomu měsíců března a dubna 2020.

Zanechte zprávu

4 × tři =