3.GPA U19: Královehradecká královna Klára Šilhavá slaví další zlatý hattrick!

O víkendu 11.-12.9.2021 se uskutečnil v Hradci Králové celorepublikový turnaj juniorů 3.GPA v kategorii U19. Ve východočeské krajské metropoli startovali i hamerští badmintonisté Jonáš Hurtík, Klára Šilhavá, Eliška Bílková.

V královském městě se stala dominantní královnou Klára Šilhavá, která získala opět po týdnu (minulou neděli na OP dospělých 3 zlata) zlatý vavřín ve všech 3 disciplínách. Tentokrát se jí to povedlo vedle singlu i se svými stálými parťáky – v deblu po boku Martiny Ševčíkové (Badminton FSpS MU Brno) a v mixu s Adamem Šulcem (SK Prosek Praha).

Pozadu nezůstali však ani Jonáš a Eliška. Jonáš se umístil s Adamem Šulcem (SK Prosek Praha) ve čtyřhře na 2. místě, když prohráli až ve finále s párem Diviš – Míra těsně ve 3 setech 16:21, 21:10, 19:21. Eliška zase vybojovala bronzovou medaili ve dvouhře, když v semifinále nestačila ve 3 setech na M. Kohoutovou.