GPB dospělých v Mostě: Hamerská ekipa získala celkem 5 medailí!

O víkendu 5.-6.3.2022 se uskutečnil na severu Čech v Mostě další celorepublikový turnaj GPB dospělých v letošní sezóně, a to pod názvem VICTOR Pohár badmintonové akademie 2022, který pořádal v tamní sportovní hale SportCenter oddíl Super Stars Most. Za Hamr nastoupili badmintonisté Matěj Volf, Jáchym Brázda, Jonáš Hurtík, Radka Šilhavá, Klára Šilhavá, Eliška Bílková, Kačka Koliášová, kteří společně dosáhli na 5 cenných kovů.

V singlech „vyšplhala“ Klára téměř na úplný vrchol, když jí jedinou porážku v turnaji připravila až ve finále domácí nasazená hráčka Dobiášová po setech 13:21, 18:21, tudíž stříbro pro Kláru.

Párové disciplíny byly pro nás ještě daleko úspěšnější. Sesterský tandem Radky a Kláry ani jednou nezaváhal a dokráčel k celkovému prvenství. Kluci Matěj s Jáchymem je mohli ve své soutěži napodobit, nakonec ale museli po úspěšném tažení turnajem zkousnout finálovou porážku od nejvýše nasazené prosecké dvojice Palán – Šulc 17:21, 11:21.

Dvě medailové příčky obsadili hamerští hráči v soutěži smíšených dvojic. Jak Jonáše s Eliškou (3. místo) v semifinále, tak poté Kláru s Adamem Šulcem (SK Prosek Praha) (2. místo) 16:21, 21:12, 19:21 těsně ve finále porazili prosecké „jedničky“ Palán a Zelinková.

Velká gratulace všem našim hráčům, kteří se dokázali prosadit v republikové konkurenci na této tradiční badmintonové akci!

Zanechte zprávu

tři × dva =