Hamerské turnaje dvouher a rodinných dvojic odstartovaly léto 2022!

Tradiční závěrečné klubové akce Hamru ukončily sezónu dospělých 2021/2022, resp. přerušily sezónu mládeže 2022, a odstartovaly tak letošní léto spojené s odpočinkem, ale i náročnou přípravou na další soutěžní období. V předposledním týdnu před letními prázdninami proběhly v rámci tréninků Hamru oddílové turnaje našeho oddílu, které se standardně konají každý půlrok v hale na Hamru v Braníku.

V úterý 21.6.2022 se odpoledne od 14.30 do 18.00hod uskutečnil Závěrečný turnaj dvouher, do kterého se zapojili především hráči Badmintonové školy v Braníku i Štěrboholech a předzávodní přípravky SK Hamr. Turnaje se zúčastnilo přes 40 hráčů ve věkových kategoriích od U11 po U19. Hráči na prvních třech místech byli za své výkony a výsledky odměněni diplomy.

Všem hráčům děkujeme za účast a gratulujeme k umístěním v turnaji.

Ve čtvrtek 23.6.2022 se pak v odpoledním čase 14.30 – 19.30hod odehrál i Předprázdninový turnaj rodinných dvojic, bez kterého si už prostě ani nelze zakončení klubové sezóny představit. V něm tvoří pár „závodní“ hráč našeho oddílu či BŠ a jeho jakýkoliv „nezávodní spoluhráč“. Účastnilo se jej tentokrát téměř na 40 dvojic od nejmladších po dospělé hráče včetně trenérů v několika výkonnostních a věkových kategoriích. Turnaj se hrál skupinovým systémem se zápasy o konečné umístění, věcnou cenu si odnesl každý bez ohledu na výsledné umístění.

Všem párům děkujeme za účast a gratulujeme k umístěním v turnaji.

Fotografie z turnaje si můžete prohlédnout zde

Pevně věříme, že si obě oddílové akce všichni účastníci skvěle užili a výborně si i zahráli a zasportovali v příjemném kolektivu hamerského klubu. Oba turnaje zakončily první polovinu letošního roku a dlouhou část turnajové i tréninkové sezóny, po které přichází na řadu zasloužené volno a radovánky prosluněných letních měsíců.

Již po krátkém odpočinku opět ale začne letní příprava a kondiční dřina na další část sezóny. Individuální přípravy hráčů a výběrové kempy s účastí i našich badmintonistů doplní tradiční dvě letní oddílová soustředění – první kondiční v červenci a druhé herní na Sázavě v srpnu. V hamerských areálech budou rovněž probíhat po celé léto všesportovní a badmintonové kempy SK Hamr.

Turnaje i oddílové tréninky začínají po letních prázdninách hned v prvním zářijovém týdnu. Za celý hamerský trenérský tým přejeme všem členům, hráčům, příznivcům, podporovatelům, rodičům a fanouškům krásné a slunečné léto plné radovánek, zábavy, odpočinku, ale i sportování.

Na všechny se těšíme opět v září, s některými se uvidíme již brzy na našich soustředěních.

Zanechte zprávu

dvacet − 16 =