Polish U17 International 2023: Hamerský trojlístek na mezinárodním turnaji v Polsku!

V polském městě Suwałki se uskutečnil ve dnech od pátku 17.3.2023 do neděle 19.3.2023 tradiční mezinárodní juniorský turnaj Polish U17 International 2023, jenž je součástí evropského bodovaného okruhu Badminton Europe Circuit (BEC). Na turnaji u našich severních sousedů startovala početná výprava českých badmintonistů včetně trojice hamerských želízek Adam Srnec, Vojta Strejček a Bára Bursová.

Barče se podařilo uhrát nejlepší výsledek v deblu, v němž po boku skotské spoluhráčky Iony Muir obsadila děvčata 5.-8. místo. Na stejné umístění dosáhla česká chlapecká dvojice Adam – Marek Čepela (TJ Astra ZM Praha) v deblu a mixový pár Adam – Adéla Turoňová (MTAC Praha). Vojta došel nejdále do osmifinále ve čtyřhře s parťákem Kryštofem Klímou (TJ Sokol České Budějovice).

“Trápila jsem se v poslední době se zánětem patele a přetíženými vazy, byla jsem 2 týdny mimo a dostala do obou kolen injekce. Turnaj jsem si chtěla spíše vyzkoušet a viděla jsem, že to stále není ono,” komentovala Barča své působení na severovýchodě Polska.

Děkujeme našim badmintonistům za reprezentaci hamerského klubu potažmo České republiky na mezinárodní akci!

Článek najdete také na stránkách czechbadminton.cz zde

Zanechte zprávu

devatenáct − sedmnáct =