Turnaje GPC U17: Na Hamru bez medaile, v Šumperku dvakrát zlatá Kačka Koliášová

První záříjový víkend byl mimo jiné ve znamení turnajů GPC v kategorii U17. Nejprve se konal v sobotu 5.9.2020 turnaj v Šumperku a hned den na to 6.9.2020 pořádal turnaj ve stejné kategorii náš oddíl na Hamru v Braníku.

GPC U17 v Šumperku

Do Šumperku se vypravila také jediná hamerská hráčka a současná česká reprezentantka do 17 let Kačka Koliášová. Ta potvrdila v úvodu sezóny výbornou formu a odvezla si 2 vavříny.

Ve dvouhře si jasně poradila s Kulhánkovou, poté i s nasazenou „jedničkou“ a zároveň další reprezentantkou ČR Osladilovou (18,17) a ve finále přehrála jednoznačně také „dvojku“ Jarošovou (9,10). Sehraný pár dvou Kaček Koliášové a Osladilové (TJ Sokol Klimkovice) zvítězil i ve čtyřhře po třísetovém finále proti dvojici Mrázková – Valentová 19:21, 21:17, 21:10. V mixu vypadli Kačka se svým parťákem Tomášem Vrbkou (SK Kuklenská Brno) již v úvodním zápase.

Výsledky turnaje zde

GPC U17 na Hamru

Náš oddíl pořádal po koronavirové pauze první mládežnický turnaj, který přilákal solidní účast hráčů. V domácím prostředí se představili také hamerští badmintonisté Filip Urban, Matěj Slavík, Arnošt Hort, Filip Knytl, Adam Srnec, Matyáš Pecka, Berta Haškovcová, Aneta Karafiátová.

Na pódiové umístění naši tentokrát nedosáhli, nejlepším výsledkem bylo 5.-8. místo Berty s Anetou v deblu.

Výsledky turnaje zde

Zanechte zprávu

šestnáct + dvacet =